ali-uzun

DİYALEKTİK ULUSLARARASI EĞİTİM A.Ş. YÖNETİM KURULU BAŞKANI ALİ UZUN

Hedeflerimiz

 • Global( Dünya çapında)  kaliteli ve sürdürülebilir eğitim,
 • İlkelere ve değerlere imza atan lider bir eğitim kurumu,
 • Girişimci , Yenilikçi ve Teknolojik yapıya sahip kurum,
 • Toplumsal olarak katma değer yaratmak ve  yaymak,
 • Eğitimde geleceğe yön veren yüksek istihdam,
 • Özeklik , performans  odaklılık, teknik uzmanlaşma,

Kuruluşunu 2020 yılında tamamlamış olan Diyalektik Uluslararası Eğitim A.Ş firmamız;

Kuruluşunu itibaren akademik kadrosuyla hızlı bir büyüme süreci yaşayan şirket. 2020 ve 2021 yılından itibaren öğrenci kabul etmeye başlayarak kısa sürede başta, Türkiye ve yurtdışında temsilcilik yapmaktadır. Yine ,Ukrayna- H.S.Skovoroda Milli Pedagoji Üniversitesinde, Harkiv Millî Tıp Üniversitesi ve Havacılık ve Uzay Üniversitesi tek temsil yetkili olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Ayrıca Moldova, Romanya, Hollanda, İngiltere gibi Avrupa ülkeleri ve Kanada ülkesinde tanınan ve tercih edilen bir kurumu hüviyetine kavuşmuştur.
Diyalektik Uluslararası Eğitim A.Ş, İstanbul şehir merkezinde, Halaskargazi.cad. Osmanbey-Şişli/ İstanbul /Türkiye adresinde bulunmaktadır.

Diyalektik Uluslararası Eğitim A.Ş, bünyesinde görev yapan akademisyenlerin büyük çoğunluğu, akademik çalışmalarını yurtiçi ve yurtdışı üniversitelerinde tamamlamıştır.

Türkiye’nin en iyi bilinen üniversitelerinde eğitim görevinde bulunan ve alanında uzman, piyasa deneyimli eğitimcilerden oluşmaktadır.
Şirketimiz rehberliğinde teorik eğitimin yanı sıra pratik (yüz yüze eğitim ) çalışmalara da büyük önem verilmektedir. her bir eğitim branşına (bölümün) ihtiyaçlarına yönelik olarak kurulmuş bulunan akademik kadromuz, çalışma saatleri içersinde 10-12 saat süreyle öğrencilerimize danışmanlık yapmaktadır.
Diyalektik Uluslararası Eğitim A.Ş, Öğrencinin Yaşam alanları ile her türlü Yurt Dışı ve Yurt içi ihtiyacını karşılamaya yönelik misafir haneler ve öğrenci yurtları yatırımlarını tamamlamıştır.

MİSYONUMUZ

Diyalektik Uluslararası Eğitimin Misyonu; Uluslararası düzeyde yetkin ve kendine güvenen, bağımsız düşünebilen, bilim ve teknolojik gelişmelere küresel boyutta katılan; araştırma ve sorun çözme becerisine sahip, girişimci, çok dilli, evrensel bakış ile topluma hizmet sunmayı görev edinmiş dinamik ve nitelikli mezunlar yetiştirmeyi hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ

Diyalektik Uluslararası Eğitimin Vizyonu: Küresel gereksinimlere duyarlı, uluslararası farkındalık yaratan, yenilikçi, araştırmacı, evrensel ileti ve referanslara dayanan, mükemmeliyetçi eğitim kurumu olmak, kurumumuzun vizyonunu oluşturmaktadır.

Değerlerimiz :

 • Eğitimde Kalite ve mükemmelliği yakalamak,
 • Eğitimde Bilimsel ve Toplumsal Bütünlüğü sağlamak ve yaymak,
 • Bireyler arasında eşitlik ve Çeşitliliği özümsemek,
 • Doğayla ve çevreyle iç içe barışık olmak, ve barışı korumak,
 • Tüm değerlere Geleneğe ve geleceğe saygılı olmak,

Diyalektik Uluslararası Eğitim Dış Ticaret A.Ş
Yönetim Kurulu Başkanı
 Ali  UZUN